fbpx

Kampanie reklamowe dla kancelarii prawnych

Z uwagi na specyficzny charakter branży prawnej, opłacalne kampanie reklamowe wymagają specjalistycznej wiedzy w zakresie ich projektowania, uwzględniając m.in.:

  • Ograniczenia w zakresie stosowania reklamy,
  • Specyfikę i zróżnicowanie usług prawnych,
  • Profesjonalny charakter współpracy z Klientem oparty na relacjach i zaufaniu,
  • Autorytet profesji radcy prawnego i adwokata jako osób zaufania publicznego.

Dlatego, każda kampania i każda kancelaria to inny przypadek, wymagający odpowiedniej wiedzy i kompetencji.

Spodziewane efekty

 

Przed rozpoczęciem współpracy i zaprojektowaniem kampanii, przedstawiamy każdej kancelarii możliwie najbardziej realistyczny obraz tego, jakie efekty przyniesie dana kampania.

Podstawowa zasada jest taka, że aby móc czerpać korzyści i profity z kampanii należy zainwestować – innej drogi nie ma. Efekty takich działań pojawiają się w perspektywie kilku miesięcy.

Natomiast, jak już kampania zostanie odpowiednio przez nas zoptymalizowana – wtedy zaczyna przynosić przewidywalne i trwałe efekty. Więcej o efektach przeczytasz tutaj >>

W sytuacji, kiedy przychody Twojej kancelarii stają się bardziej przewidywalne, prowadzenie biznesu staje się łatwiejsze, możesz zaplanować swoje wydatki oraz działania na przyszłość. To jest właśnie największa wartość posiadania opłacalnej i przewidywalnej kampanii – pełni ona wtedy rolę zautomatyzowanego systemu pozyskiwania Klientów.

Jak to robimy?

 

Tworzymy kampanie reklamowe oparte na płatnym pozyskiwaniu “ruchu” użytkowników z Internetu. Aby kampania była dla kancelarii ostatecznie opłacalna, zchodzimy znacznie głebiej z pracami nad kampanią niż inne agencje. Tworzymy całą kampanię od A do Z, treści merytoryczne, prace techniczne, analityka itd. – wszystko jest po naszej stronie, Ciebie nic nie interesuje, czekasz tylko na wyniki.

Jako jedyna agencja w Polsce dajemy gwarancję na to, że Twoja kampania będzie opłacalna (gwarancja zostanie wpisana do umowy)Szczegóły tutaj >>

Stosujemy własne sprawdzone strategie oparte o tzw. Wydłużoną ścieżkę pozyskania Klienta, która umożliwia poznanie kancelarii, zaangażowanie się w relację z nią, zbudowanie do niej zaufania  i w ostateczności zakup usługi.

Więcej o strategiach pozyskiwania Klientów znajdziesz tutaj >>

W jakich kampaniach możemy Ci pomóc: 

Jeśli jesteś zainteresowany/na współpracą z nami lub masz pytania dotyczące usługi, skontakuj się z nami: