fbpx

Misja firmy

Naszą misją jest rozwijanie kancelarii naszych Klientów w oparciu o skuteczne i bezpieczne kampanie reklamowe. Wiemy, że najważniejszym elementem w każdym biznesie jest pozyskiwanie Klientów. Niestety, dla zdecydowanej większości kancelarii aktywne pozyskiwanie nowych Klientów jest trudne i najczęściej dokonuje sie tylko poprzez tzw. “pocztę pantoflową”.

My rozwiązujemy ten problem tworząc kampanie, które stale (co miesiąc) pozyskują przywidywalną liczbę Klientów. Kanclearia jest w takim wypadku posiadaczem sprawdzonego systemu pozyskiwania Klientów przez Internet. Daje to jej duże możliwości do dalszego rozwoju, ponieważ ma stały dostęp do Klientów i nie musi się już martwić o tą sferę, która de facto jest najważniejsza dla przetrwania i egzystencji kancelarii.

O firmie

Firma rozwijajkancelarie.pl powstała jako jeden z filarów eveles.pl Bazując na doświadczeniu w tworzeniu kampanii reklamowych, zauważyliśmy duży potencjał w branży prawnej i zaczęliśmy się w niej specjalizować. Takie podejście pozwala nam dać Klientowi najwyższą wartość, ponieważ znamy się na tym, wiemy jakie rozwiązania działają w danym, konkretnym przypadku. Stosujemy metody już wcześniej przez nas sprawdzone, przynoszące przewidywalne, wyraźne efekty.

Rafał Bołoz

Rafał Bołoz

założyciel rozwijajkancelarie.pl

Zawodowo jestem ekspertem od marketingu internetowego opartego na wynikach, ze specjalizacją w branży prawnej.

Nieustannie się szkolę u najlepszych agencji marketingowych na świecie oraz piszę doktorat z e-biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, gdzie gościnnie prowadzę wykłady. 

Ale przede wszystkim jestem praktykiem: w biznesie, sprzedaży i marketingu działam od ponad 10 lat. To jest nieoceniona wiedza, która pozwala mi tworzyć kampanie, które pozwalają pozyskiwań relanych Klientów dla kanclearii, zamiast robić marketing dla samego marketingu.