fbpx

Strategie pozyskiwania Klientów przez Internet dla kancelarii

Kiedyś na spotkaniu z jedną z kancelarii w Krakowie, jeden z partnerów zarządzających powiedział do mnie: 

„Panie Rafale, my nie wiemy kogo słuchać, każdy mówi co innego, jedni mówią, że pozycjonowanie to przeżytek, inni odwrotnie. Potrzebujemy, żeby ktoś nas poprowadził i powiedział co robić”

To jest właśnie to co robimy.

Przeprowadzamy „za rękę” każdą kancelarię, która z nami współpracuje, mówimy co działa a co nie działa, co będzie dla niej najlepsze a co jest zwykłą stratą czasu i pieniędzy. Tworzymy dla niej strategię i wprowadzamy ją w życie. 

Każda kancelaria to osobny przypadek, inna specyfika branży, Klienci i oczekiwania, dlatego w pierwszej kolejności przeprowadzamy z Tobą wywiad, który pozwoli nam zdiagnozować potrzeby, problemy i możliwości Twojej kancelarii, tak aby następnie stworzyć odpowiednią strategię, będącą najlepszym dla niej rozwiązaniem.

W kolejnych krokach wprowadzimy ją w życie i na bieżąco monitorujemy osiągane rezultaty a kancelaria dostaje od nas regularnie informacje jak nasze działania przekładają się na wyniki – tzn. wzrost liczby nowych płacących Klientów.

Jak to robimy w praktyce?

Dzięki naszej wąskiej specjalizacji (branża prawna) i doświadczeniu w tym zakresie, mamy gotowe strategie, które są sprawdzone i faktycznie działają przez długi czas: nie przez miesiąc lub dwa tylko przez rok – kilka lat. Przykłady takich kampanii tutaj >>

Pomyśl, jaki spokój i bezpieczeństwo dla Twojej kancelarii daje taka kampania reklamowa, która co miesiac pozyskuje dla Ciebie przewidywalną liczbę Klientów przy określonym budżecie. Możesz się rozwijać i planować działania na przód bez ryzyka, że za miesiąc nie będziesz mieć nowych Klientów.

Specjalizujesz sie w prawie podatkowym? A może w restrukturyzacji? Rozwodach, kredytach frankowych czy cenach transferowych? – Nie ma problemu. To tylko przykłady usług prawnych, pod które zrobiliśmy bardzo udane kampanie reklamowe, które przynoszą do dzisiaj efekty kancelariom, z którymi współpracujemy.

Wiemy jak i gdzie znaleść Twoich Klientów, wszystko zawsze zgodnie z prawem i w 100% bezpiecznie dla Twojej kancelarii.

Jako jedyna agencja w Polsce dajemy gwarancję na to, że Twoja kampania będzie opłacalna (gwarancja wpisana w umowie). Szczegóły tutaj >>

Na koniec… 

Jeżeli chcesz abym przygotował dla Ciebie taką strategię pod usługi Twojej kancelarii, chętnie pomogę.

Ale pamiętaj, żeby to się zadziało, żeby Twoja kancelaria zaczęła się rozwijać, musisz podjąć w końcu działanie. Zrób ten pierwszy krok, Ja Ci w tym wszystkim pomogę, bo wiem jak. Przecież niezobowiązująca rozmowa nic Cię nie kosztuje. Dlatego skontaktuj się ze mną: