fbpx

Wiedza i kompetencje

 

Wyniki jakie osiągamy dla kancelarii, z którymi współpracujemy są efektem połączenia 3 źródeł wiedzy:

  • Wiedzy naukowej
  • Doświadczenia
  • Unikatowych kwalifikacji

Wiedza naukowa

Współpracując z kancelariami bazujemy na wiedzy naukowej z zakresu psychologii społecznej, ekonomii behawioralnej oraz analizy danych ilościowych. Dlaczego? Podstawą dobrze zaprojektowanej kampanii  jest dokładne określenie i zdefiniowanie grupy Klientów, których chcemy przekonać do naszej kancelarii. Zrozumienie ich preferencji, stylu życia, sposobów podejmowania decyzji zakupowych jest kluczowe do dostosowania odpowiedniego przekazu, który będzie zrozumiały i przekonywujący właśnie dla tej a nie innej grupy Klientów. 

W procesie optymalizacji kampanii reklamowych wykorzystujemy narzędzia statystyczne do analizy danych ilościowych te same, które stosuje sie prowadząc badania naukowe w naukach społecznych. Dzięki czemu, nasze decyzje są trafne ponieważ bazują na informacjach i danych a nie na zwykłym przeczuciu.

Współpracujemy również z instytucjami naukowymi, m.in. z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, prowadząc wspólnie badania naukowe w zakresie m.in. funkcjonowania branży prawnej w Polsce.

Wynik naszych najnowszych badań przeprowadzonych wraz z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie w 2019 roku pt.  „Specyfika funkcjonowania branży prawnej w Polsce – problemy i wyzwania.” dostępne są tutaj >>

Doświadczenie

Wszystkie nasze działania skupiają się na osiąganiu satysfakcjonujących wyników sprzedażowych naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych pozwoliło nam wyspecjalizować się w wąskim, specjalistycznym zakresie jakim są płatne kampanie reklamowe dla branży prawnej. Doskonale znamy specyfikę waszego biznesu, ograniczenia związane z reklamowaniem usług oraz potrzeby Klientów i potrafimy odpowiedzieć na te potrzeby.

Najbardziej dumni jesteśmy z tego, że wszyscy Klienci, z którymi współpracujemy zarabiają na swoich kampaniach reklamowych, to nasza najlepsza wizytówka.

Unikatowe kwalifikacje

Stawiamy na eksperckość i unikalne kompetencje. Właśnie dlatego niemal każdego miesiąca inwestujemy w najwyższej jakości szkolenia, z których czerpiemy inspiracje i wiedzę potrzebną, aby pomóc naszym Klientom wdrapać się i pozostać na szczycie. Poniżej znajdziesz kilka przykładów szkoleń, w które zainwestowaliśmy w ostatnim czasie:

1. Projektowanie lejków sprzedaży – Funnel Blueprint

Ten 2-miesięczny kurs organizowany przez amerykańską firmę DigitalMarketer.com dostarcza wyczerpującej wiedzy na temat funkcjonowania lejków sprzedaży w różnych branżach. Nauczył nas, jak dostrzegać szanse, konstruować lejki sprzedaży, a następnie maksymalizować zyski z ich działania.

2. Zaawansowane lejki sprzedaży – Advanced Consulting Class oraz Mass Conversion

Zawsze można być lepszym. Dlatego zainwestowaliśmy w dwa zaawansowane kursy stworzone przez Franka Kerna. Kursy te pozwoliły nam wznieść na jeszcze wyższy poziom wiedzy w zakresie budowania złożonych lejków sprzedaży.

3. Pozycjonowanie stron na poziomie światowym – SEO That Works 2.0

Pomimo faktu, że pozycjonowanie (SEO) nie należy do naszych usług, chcemy wiedzieć, co w tej trudnej sztuce działa najbardziej efektywnie. Chociażby dlatego, aby móc doradzić naszym Klientom najlepsze możliwe rozwiązania. Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na wykupienie szkolenia u jednego z najbardziej poważanych autorytetów w tej dziedzinie, jakim jest Brian Dean.

4. Zwiększanie poziomu konwersji – Conversion Course by ConversionXL

ConversionXL to jedna z trzech najbardziej skutecznych firm na świecie, jeśli chodzi o optymalizację współczynnika konwersji. Osiągają wspaniałe rezultaty i pracują dla największych światowych marek. Nieprzypadkowo więc uczymy się właśnie od nich.

Zobacz nasze inne umiejętności potwierdzone certyfikatami: